Student Writing

2020.11.02. - online

2021.01.18. - online

2020-as tanfolyamok

Szuper-intenzív tanfolyamaink 126 órát foglalnak magukba. Azoknak a diákoknak ajánljuk, akik a magyar nyelvet rövid idő alatt szeretnék elsajátítani, különösen motiváltak, vagy már jól ismerik a nyelvet. Az ár magába foglalja a tanuláshoz szükséges anyagokat és néhány szabadidős tevékenységet. A tanfolyamokon átlagosan tíz-tizenkét diák vesz részt. A nagy létszámú jelentkezés miatt ajánlott, ha legkésőbb egy héttel a tanfolyam megkezdése előtt regisztrálsz, hogy biztosíthassuk a helyedet.

A tanórákat hétfőn, kedden, szerdán és csütörtökön tartjuk délelőtt 10 órától délután 13:30-ig, fél óra ebédszünettel 11.30-tól 12 óráig. Hetente összesen 16 óra van.

A kurzus kedvezményes ára: 130.000 HUF/370 EUR 8 hétre. Teljes tanfolyami díj: 260.000,-Ft. Kedvezmények elérhetők mindazoknak, akik tanfolyam kezdés előtti csütörtökig beiratkoznak.

A kurzus díja a következőket tartalmazza:

- 126 tanóra magyar nyelvi képzés

- órán használt tananyagok

- modulzáró teszt

- "MagyarOK" tankönyv (modultól függően A1, A2 vagy B1)

- "MagyarOK" munkafüzet (modultól függően A1, A2 vagy B1)

- tanúsítvány a kurzus elvégzéséről

Majdnem minden hónapban indítunk új intenzív csoportot kezdőknek A magasabb szinteken lévő diákok hétfőnként tudnak csatlakozni a tanfolyamainkhoz, egy írásbeli és szóbeli szintfelmérést követően.

Ha érdekelnek az új tanfolyamok, nézd meg a kezdési időpontokat.

A jelentkezési lapokat kitöltheted online vagy személyesen, az ügyfélszolgálaton nyitvatartási időben.

Common European framework for reference for languages

User

A1 szint - Kezdő

A2 szint - Alapszint

B1 szint - Küszöbszint

B2 szint - Középszint

C1 szint - Haladó

• Magas szintű szövegértés

• Magas szintű írásbeli kifejezés

• Tudományos témakörök megértése

• Magas szintű szóbeli kifejezés

The academic material for B2 level is carefully selected by our team of experienced professors. With a specific focus on daily news, academic articles, etc.

The academic material for C1 level is carefully selected by our team of experienced professors. With a specific focus on academic writing, news, debate, and articles.

Two diplomas are achievable; A diploma by Magyar Iskola and a diploma issued by Hungarian Adult Education System

Nyilvántartási szám: B/2020/000830

e-mail: info@hlschool.hu