Minden szükségletet kielégítő kínálatunk

Délelőtti szuper-intenzív tanfolyam

Szuper-intenzív tanfolyamaink 126 órát foglalnak magukba. Azoknak a diákoknak ajánljuk, akik a magyar nyelvet rövid idő alatt szeretnék elsajátítani, különösen motiváltak, vagy már jól ismerik a nyelvet. Az ár magába foglalja a tanuláshoz szükséges anyagokat és néhány szabadidős tevékenységet. A tanfolyamokon átlagosan tíz-tizenkét diák vesz részt. A nagy létszámú jelentkezés miatt ajánlott, ha legkésőbb egy héttel a tanfolyam megkezdése előtt regisztrálsz, hogy biztosíthassuk a helyedet.

A tanórákat hétfőn, kedden, szerdán és csütörtökön tartjuk délelőtt 10 órától délután 13:30-ig, fél óra ebédszünettel 11.30-tól 12 óráig. Hetente összesen 16 óra van. A teljes kurzus ára 120.000 HUF/370 EUR  8 hétre.

- 126 tanóra magyar nyelvi képzés

- tanúsítvány a kurzus elvégzéséről

Majdnem minden hónapban indítunk új intenzív csoportot kezdőknek A magasabb szinteken lévő diákok hétfőnként tudnak csatlakozni a tanfolyamainkhoz, egy írásbeli és szóbeli szintfelmérést követően.

Ha érdekelnek az új tanfolyamok, nézd meg a kezdési időpontokat.

A jelentkezési lapokat kitöltheted online vagy személyesen, az ügyfélszolgálaton nyitvatartási időben.

Délelőtti intenzív tanfolyam

Délelőtti intenzív tanfolyamaink 63 tanórát foglalnak magukba. Azoknak ajánljuk, akik úgy szeretnék csiszolni a nyelvtudásukat, hogy közben dolgoznak, vagy más fontos tevékenységet végeznek. Kezdőktől haladókig minden szinten biztosítunk órákat az év minden szakában, megadva így az esélyt diákjainknak, hogy a tanfolyamok között szünetet tartsanak, vagy folyamatosan járjanak. ​Az intenzív csoportjaink általában kisebbek, átlagosan csoportonként öt tanulóval.

Az órákra heti négyszer járnak a diákok, hétfőn, kedden, szerdán és csütörtökön, délelőtt 8-tól 9.30-ig. Hetente nyolc óra van, aminek az ára 105.000 HUF/325 EUR hét (8) hétre.

- 63 tanóra magyar nyelvi képzés

- tanúsítvány a kurzus elvégzéséről

Kezdő hallgatók a megadott időpontokban, haladó diákok hétfőnként tudnak csatlakozni a tanfolyamokhoz egy szintfelmérést követően. Ha érdekelnek az új tanfolyamok, nézd meg a kezdési dátumokat.

A jelentkezési lapokat kitöltheted online vagy személyesen, az ügyfélszolgálaton nyitvatartási időben.

Általános tanfolyam

Általános tanfolyamainkat azoknak a felnőtteknek és fiataloknak ajánljuk, akik dolgoznak vagy tanulnak napközben. Heti két alkalommal tanulhatnak magyarul, sokkal lazább tempóban, mint délelőtt. Kéthavonta indulnak új csoportok, kezdőtől a haladó szintig.

A tanfolyamra heti két alkalommal járnak a diákok (hétfőn és szerdán, vagy kedden és csütörtökön), 17:45-től 19.30-ig, 15 perc szünetet is tartunk 18:30-tól. Négy óra van hetente, aminek az ára 65.000 HUF/200 EUR 8 hétre.

- 32 tanóra magyar nyelvi képzés

- tanúsítvány a kurzus elvégzéséről

Kezdő hallgatók a megadott időpontokban, haladó diákok hétfőnként tudnak csatlakozni a tanfolyamokhoz egy írásbeli és egy szóbeli szintfelmérést követően. Ha érdekelnek az új tanfolyamok, nézd meg a kezdési dátumokat.

Magánóra

A magánórát azoknak az ügyfeleknek ajánljuk, akik sajátos időbeosztásuk miatt nem tudnak részt venni a csoportos órákon; illetve specifikusan szeretnének egy-egy készséget fejleszteni; esetleg nyelvvizsgára vagy állampolgársági vizsgára akarnak felkészülni.

Az órarend kialakítása során alkalmazkodunk az ügyfél igényeihez.

A részleteket az info@hlschool.hu e-mail címen keresztül lehet egyeztetni az iskolával.

Nyári tanfolyam

Hamarosan közzétesszük a 2020 nyarán induló tanfolyamainkat!

Beszédgyakorlat workshop

A Magyar Iskolában lehetőséged nyílik gyakorolni a megszerzett tudást!

Nem számít, hogy mennyire beszélsz folyékonyan magyarul, a beszédgyakorlat workshopon fejlesztheted a beszédértésedet és a beszédkészségedet.

Havonta egyszer, játékos feladatokon keresztül gyakorolhatod a megszerzett tudásodat, emellett bővítheted a szókincsedet is.

A workshop idejére frissítőt és rágcsálnivalót is biztosítunk!

Az eseményt mindig az adott hónap utolsó hetében szervezzük meg, 14:00-15:30-ig.

A részvétel ingyenes!

A pontos dátumokért és részletes információért nézd meg a Facebook oldalunkat.