Beiratkozás és szintfelmérés:

Hétfőn, szerdán:  10.00-19.00

Csütörtökön:  10.00-14.00

Beiratkozás személyesen a HLS-ben (1088, Bp. Bródy S. u.4.), esetleg emailen keresztül (info@hlschool.hu).

Amit kínálunk:

• A nemzetközi elvárásoknak megfelelő professzionális oktatás, szervezés és ügyintézés
  • Gondos szintfelmérésen alapuló rugalmas, testreszabott tanulási lehetőségek egész éven át (lásd tanfolyamaink)
  • Iskolánk a város szívében található, pár lépésre a Nemzeti Múzeumtól. Minden igényt kielégítő oktatási központ jól megközelíthető helyen.

Szintfelmérés:

Tanfolyamaink kezdőtől a haladóig indulnak. Nem kezdő diákjaink nyelvi szintjét gondos szintfelmérés után állapítjuk meg, és ennek alapján ajánljuk a nekik legmegfelelőbb tanfolyamot.

Az ingyenes szintfelmérés írásbeli és szóbeli tesztből áll; körülbelül 20-25 percet vesz igénybe. A jelentkezők személyesen, hétfőn, szerdán és csütörtökön vehetnek részt szintfelmérésen.

Hétfő, szerda: 11.30-14.00 és 16.00-18.00
Csütörtök:  11.30-13.00

Beiratkozás, befizetés:

A hatékony tanítás érdekében csoportjainkat korlátozott létszámmal (max. 6 - 12 fő) indítjuk, így diákjainknak a tanfolyami díj befizetésének sorrendjében tudunk helyet biztosítani a választott csoportban. A tanfolyamon való részvétel a teljes tanfolyami díj előzetes befizetésével válik lehetségessé.

TANFOLYAMI DÍJAK ÉS KEDVEZMÉNYEK

Szeretettel várjuk a HLS-ben!