Több, mint 30 év tapasztalat a magyar nyelv oktatásában

Tanulj magyarul Budapest központjában, a Petőfi Sándor utcában. Vagy próbáld ki egész évben elérhető online tanfolyamainkat. Magyar nyelvi kurzusaink úgy lettek tervezve, hogy szórakoztatóak és hatékonyak legyenek, minden diák számára. Ez a megközelítés garantálja, hogy maximálisan ki tudja használni velünk töltött idejét, javítva nyelvtudását és érdemben hozzájárulva szakmai fejlődéséhez.

Magyar Iskola mindenkit szeretettel vár, legyen szó rövid utazásról, nyárról, tanulmányi félévről vagy online oktatásról. Minden hónapban új tanfolyamokat indítunk kezdő hallgatóknak, nem kezdő diákok pedig bármelyik hétfőn csatlakozhatnak, miután elvégezték a szintfelmérést.

20180713_HLS_marketing-3.jpg
Smiling Student in Lecture

"Magyar Iskola's teachers lost no time at all in demonstrating their pedagogical expertise by smoothly shifting to online classes."

– Lizano González, Spain

20180713_HLS_marketing-22 (1).jpg

"A year has passed since my daughter’s first Hungarian class and now we comfortably speak Hungarian together at home"

- Szikszai Dénes from Luxembourg